3 Aralık 2016 Cumartesi

'" Aldıklarımız, Sevdiklerimiz, Vazgeçemediklerimiz ... " # 1

Biliyorsunuz ki benim öyle blog için bir temam yok. Bir makyaj blogu değilim, ya da bir kitap blogu...
Ben neyi, ne zaman, nerede yazmak istersem o zaman yazıyorum. Bu sebeptendir ki blogum baya karışık. Konular her alandan, birbiriyle alakası olmayan konular...Kitap yorumu da yaparım, izlediğim bir filmi de yorumlarım, kişisel yazılar yazıp duygusala da bağlayabilirim aniden. Burası benim özel olmayan ajandam gibi... 

Sabah bloga yazı yazmak için düşünürken bunlar geldi aklıma. Çok düzensiz ve karmançorman bir blog isteyip istemediğimi düşündüm. Düzenleyeyim dedim, sonra dedim ki boşver be..Benim ki de böyle oluversin..

Bu girizgah kısımlarını fazla uzatmaya başladım sanki ben 😏 Bu yazıda da aldığım makyaj malzemelerinden, memnun kaldıklarımdan ve beğenmeyip dolapta bekleyebilecek olanlardan bahsedeyim dedim. Genel olarak bloglarda ya da vloglarda gördüğümüz klasik konu olur kendileri :D

Gelelim asıl mevzuya :D
Benim vazgeçilmezim olan, ısrarla kullanmaktan 'Vazgeçemediğim' maskaradır kendisi Avon superShock Max  :)  

Bu maskarayı bilmeyen yoktur diye düşünüyorum :D Galiba tanışmamız ilk kez geçen sene oldu. Ben kırklanmış gibi böyle kat kat sürülmüş maskara sürümünü sevmiyorum. Bana böyle tek tek, ayrık ayrık olacak. Bu rimel bu ayırma konusunda çook çookk başarılı. Zaten kirpiklerim çok fazla olmadığı için ayırmakta zorlanmıyordur diye düşünüyorum :)
 Yapısı bakımından çok da akmadığını düşünüyorum ama suya dayanıklı rimeller kadar da değil.  Bu dönem başında evden ayrılırken ablam bu maskarayı çok beğendiği için ona bıraktım, ben nasılsa yenisi alırım diye. Amma velakin bizimkinin indirime girmesi baya uzun sürdü, kendini ağırdan satıyor bakarmısınız :D Yine de indirime girmese de ben onu bir parfümün yanında ucuza getirdim. (Parfüm incelemesine de sıra gelecek,  gelecek.) Gerçi pek de ucuz olmadı durduk yere parfüm almış oldum ama başka türlü bir çözüm bulamadım ve tamı tamına 9 tl ye aldım bu rimeli -Normalde fiyatı 29 tl - :D Evet yanlış duymadınız, sadece 9 tl ... 

Sıradaki ürün Orfilame'den gelsin o zaman.. Oriflame Very Me Cherry My Cheeks Allık Pınk... Bu ürün ablamın aldığı benimse ablamın dolabında karşılaştığım bir ürün. Birkaç kez kullandım. Renk olarak bana hitap etmiyor. Ama ablamın bu renk hoşuna gitmiş ki kullanıyor hala... 

Pigmentasyon olarak başarılı bir ürün. Ablamın kullandığından yola çıkarak söylüyorum ki doğal bir duruşu var. Fiyat olarak tam ne kadara alındı bilmiyorum ama şu anki fiyatı indirimde olduğundan 10.90 tl imiş :) Bu ürünü ben almış olsaydım ya birine hediye ederdim ya da 'Aldıklarım' arasında kalırdı. 
Bir de Flormar'dan koyalım şuraya...  Flormar Precision Artliner Eyeliner...
Ben eyeliner çekmeye galiba 12.sınıftayken başlamıştım ve ilk eyelinerım en yakın arkadaşımındı. Kendisi kullanmadığı için sonrasında bana hediye etmişti hatta :D Canım benim ya :) Kübra'ya burdan selamlar sevgiler.. Sonrasında kullandığım ve bayıldığım eyeliner tabiki bu ürün oldu. Flormarla tanıştım ve hatta arkadaşlarıma da önermiştim. 

Flormar'ın bu ürünü bana baya gitmişti. Yapısı çok güzel, kolay sürülüyor ve fırçası tam olarak benim istediğim gibi ince. Ben eyelineri ince seviyorum hatta bir zamanlar sadece kuyruk için kullanıyordum, üzerine sürmüyordum bile.Bu arada yapısından dolayı ıslak mendille kolay çıkarılıyordu en son değiştirilmediyse ürünün yapısı.  Eyelinerın rengi baya koyu ve kuruduğunda parlaklığı geçiyor, matlaşıyor. Ben parlak olanları da sevmiyorum bu arada :D Fiyatı 16 tl civarıydı galiba ben aldığımda. 
Şu an ise jel eyeliner - onun incelemesi de gelicek- kullanıyorum ya da eyeliner çekmiyorum. Burslar yatsın direk burdaki Flormar'dan almayı düşünüyorum bakalım. Bu ürünse 'Sevdiklerim' arasında..

Şimdilik benim 'Aldıklarım, Sevdiklerim,Vazgeçemediklerim' böyle :)  Siz de bizimle  "Aldıklarınızı, Sevdiklerinizi, Vazgeçemediklerinizi " bu yazının altında ya da instagram hesabımızdaki fotoğrafın altında paylaşabilirsiniz :) 
Bizi takip etmeyi de unutmayın lütfen :) 
ınstagram :@3blog3hatun
Facebook : 3Hatun3Blog
 Sevgiler...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder